Prodej bytu 2+1- Jižní čtvrť II - Přerov

cena: 1 390 000 Kč za nemovitost | kraj: Olomoucký | okres: Přerov

Nabízíme Vám ke koupi prostornou bytovou jednotku o dispozici 2+1 v Přerově, na ulici Jižní čtvrť. Bytová jednotka se nachází v 1. nadzemním podlaží (přízemí) v cihlovém bytovém domě, který je zateplený a je napojený na elektrorozvod, veřejný vodovod, kanalizaci i plynovod. Vytápění bytu je ústřední dálkové a ohřev vody je řešen prostřednictvím plynové karmy. Jádro bytové jednotky je zděné, okna jsou plastová. V obytných pokojích jsou parkety a na chodbě, v kuchyni a koupelně je keramická dlažba. Kuchyně je vybavena plynovým sporákem s elektrickou troubou. V bytě je k dispozici spíž, v podzemním podlaží jsou dvě sklepní kóje (jedna o výměře 3,29m2 a druhá 1,14m2). Bytovou jednotku si můžete zrekonstruovat podle svých představ a nápadů. Měsíční náklady bytu na platby do fondu oprav jsou ve výši 2.035Kč. Byt se nachází v klidné lokalitě plné zeleně a od centra města je vzdálený cca 2 km. V blízkosti se nachází obchod i školka. V docházkové vzdálenosti je vlakové i autobusové nádraží. Doporučujeme prohlídku s naší makléřkou paní Jolanou Dostálovou.

nabízí, prodej, byty 2+1 - Cheb

cena: 1 250 000 Kč za nemovitost | kraj: Karlovarský | okres: Cheb

Nabízíme Vám ke koupi prostornou bytovou jednotku o dispozici 2+1 v Chebu, na ulici Osvobození. Bytová jednotka se nachází ve 2. nadzemním podlaží v panelovém domě. Bytový dům je zateplený a má plastová okna. Bytová jednotka je v udržovaném původním stavu s umakartovým jádrem, které čeká na rekonstrukci dle Vašich představ. Na chodbě a v kuchyni je podlaha krytá PVC, v obytných pokojích jsou parkety, v koupelně a na WC je keramická dlažba. Nemovitost je napojena na elektrorozvod, veřejný vodovod i kanalizaci a plynovod. Vytápění je ústřední dálkové, ohřev vody centrální. K bytu náleží sklep v přízemí domu. Měsíční náklady bytu na platby SVJ jsou ve výši 2.461 Kč. Byt se nachází v hezké a klidné lokalitě. Naproti je škola i školka. Blízko je také obchodní centrum Dragoun. Doprava je zajištěna jak vlakem, tak autobusy. Doporučujeme prohlídku s naším makléřem panem Reném Blažkou.

Prodej, Chalupa 6+kk - Brniště - Hlemýždí

cena: 999 000 Kč za nemovitost | kraj: Liberecký | okres: Česká Lípa

Nabízíme Vám ke koupi prostornou a přitom útulnou chaloupku o dispozici 6+kk v obci Brniště – Hlemýždí. Dům je samostatně stojící se zděným prvním podlažím a dřevěným roubeným druhým podlažím. Okna jsou dřevěná zdvojená. Objekt je napojen na elektrorozvod a veřejný vodovod, kanalizace je vyvedena do septiku. Topení je ústřední s kotlem na tuhá paliva i lokální krbem. Na dům navazuje dřevěná stodola a vejminek. Kolem domu je rozlehlá zahrada o výměře 3.123m2. Na jedné z parcel se nachází stavba neevidovaná v katastru nemovitostí. Parkovat lze před domem. Velkou výhodou této nemovitosti je prostorný pozemek a klidné okolí, které poskytuje dostatek soukromí. Na konci pozemku se nachází Panenský potok, který můžete využít pro zavlažování zahrady i k relaxaci. Obec Hlemýždí je okrajovou částí obce Brniště, kde se nachází škola i školka, pošta a obchod s potravinami. Česká Lípa je vzdálená 16 km. Doprava v obci je zajištěna autobusy. Doporučujeme prohlídku s naší makléřkou paní Vendulkou Dolejší.

Rodinný dům 3+kk - ulice Komenského 490, Plaňany

cena: 2 629 000 Kč za nemovitost | kraj: Středočeský | okres: Kolín

Nabízíme Vám ke koupi krajní řadový rodinný dům o dispozici 3+kk v Plaňanech, okr. Kolín. Dům je zděný, zateplený, s plastovými okny. Střecha je sedlová krytá pálenou taškou. Podlahy v domě jsou plovoucí laminátové a z keramické dlažby. Velkou výhodou jsou neprůchozí pokoje. Nemovitost je napojena na elektrorozvod, veřejný vodovod, plynovod i veřejnou kanalizaci. Topení je ústřední plynové, ohřev vody prostřednictvím plynové karmy. Na dvorku u domu je k využití dřevěná kůlna a k relaxaci můžete využít zapuštěný bazén. Dům se nachází ve středu obce s krátkou docházkovou vzdáleností jak do obchodu, školy a školky, tak i na poštu. Velmi blízko je autobusová zastávka se spoji do Kolína (vzdálenost 14km) i Českého Brodu (vzdálenost 14km). Doprava v obci je zajištěna autobusy i železnicí. Doporučujeme prohlídku s naší makléřkou paní Vendulkou Dolejší.

Prodej, Byt 2+1, 54m2 - M.G.Dobnera, Most

cena: 540 000 Kč za nemovitost | kraj: Ústecký | okres: Most

Nabízíme Vám ke koupi byt o dispozici 2+1 a výměře 54m2, nacházející ve 3.patře v revitalizovaném panelovém domě s výtahem na ulici M.G.Dobnera v Mostě. Byt je v původním udržovaném stavu, koupelna a WC má nové obložení keramickými obklady. Okna jsou plastová. K bytu náleží sklep o velikosti 1m2. Bytový dům má slušné a pohodové sousedy. Nachází se v klidné lokalitě, a přitom blízko centra. Nedaleko je k dispozici OC Central, množství obchodů s potravinami i školy a školky. Doporučujeme prohlídku s naší makléřkou paní Helenou Hauptmanovou.

Prodej, Rodinný dům 6+1 - Moravany - Turov

cena: 2 299 000 Kč za nemovitost | kraj: Pardubický | okres: Pardubice

Nabízíme Vám ke koupi prostorný rodinný dům o dispozici 6+1 v obci Moravany – Turov. Dům je samostatně stojící, má dvě nadzemní podlaží a je částečně podsklepený. Objekt je zděný a má dřevěná okna. Nemovitost je napojena na elektrorozvod, plynovod, voda je obecní i navedená ze studny, kanalizace je vyvedena do septiku. Topení je ústřední s plynovým kotlem a elektrokotlem. U domu je krásná zahrada o rozloze 1294m2. Na parkování je k dispozici garáž. Dům se nachází na okraji obce Turov. Obec Moravany je vzdálená 5 km a najdete zde poštu, obchod s potravinami a školu i školku. Pardubice jsou vzdálené 20 km. Doprava v obci je zajištěna autobusy, nedaleko je také železniční zastávka. Doporučujeme prohlídku s naší makléřkou Vendulkou Dolejší.

Rodinný dům 3+1, na ulici Ludvíka Kuby 76, Březnice

cena: 2 750 000 Kč za nemovitost | kraj: Středočeský | okres: Příbram

Nabízíme Vám ke koupi prostorný rodinný dům v Březnici, okr. Příbram. Dům s půdním prostorem je ze smíšeného zdiva, má plastová okna a je podsklepený. Má 3 obytné a 2 technické místnosti. Obytné pokoje jsou průchozí. V kuchyni je hezká kuchyňská linka s plynovou varnou deskou a elektrickou troubou. Podlahy v domě jsou kryté keramickou dlažbou, v jednom z obytných pokojů je laminátová plovoucí podlaha. Nemovitost je napojena na elektrorozvod, veřejný vodovod i kanalizaci a plynovod. Vytápění je ústřední s plynovým kotlem, ohřev vody je zajištěn také plynovým kotlem. Ze dvora se lze dostat do prostorných klenbových sklepů pod celým domem. Ze zahrady i z domu je přístup do půdního prostoru, který lze přebudovat na další obytné místnosti. Dále je na pozemku k využití garáž a chlévy, která můžou sloužit i pro uskladnění zahradního načiní. Rodinný dům se nachází v centru obce. V docházkové vzdálenosti je škola i školka, obchod s potravinami, zdravotnické zařízení i lékárna. Doprava v obci je zajištěna autobusy i železnicí. Doporučujeme prohlídku s naším makléřem panem Reném Blažkou.

Chalupa - Lovčičky

cena: 2 399 000 Kč za nemovitost | kraj: Jihomoravský | okres: Vyškov

Nabízíme Vám ke koupi menší chaloupku o dispozici 3+1 v obci Lovčičky k celoročnímu bydlení. Dům je řadový vnitřní s jedním nadzemním podlaží a obytným podkrovím, je zděný a má plastová okna. V kuchyňské lince jsou zabudované spotřebiče (sporák zn. Electrolux se sklokeramickou deskou, mikrovlná trouba a lednice s mrazákem). Nemovitost je napojena na veřejnou kanalizaci, obecní vodovod, plynovod i elektrorozvod. Vytápění je řešeno ústředním topením s plynovým kotlem, stejně jako ohřev vody. Po nainstalování krbových kamen lze obývací pokoj lokálně vytápět. Pro uskladnění je k dispozici malý sklep přístupný z obývacího pokoje, který lze přebudovat na vinný sklípek a menší půdní prostor přístupný ze schodiště z předsíně. Z domu se dostaneme na vybetonovanou terásku, kterou lze využít k posezení a k vybudování pergoly. Dále vedou schody na zahradu ve svahu, kde se nachází dřevník. Na zahradě je plodný ovocný strom (švestka). Parkování je možné před domem. Domeček se nachází na velmi klidném místě v obci ve které se nachází obecní úřad, školka a obchod s potravinami. Škola i školka se nachází ve 4 km vzdálené Otnici nebo 7 km vzdálených Milešovicích. Pošta se nachází v Otnici a Bošovicích. Dopravní dostupnost je zajištěna autobusy, zastávka je od domu vzdálená cca 300 m. Lovčičky se nacházejí cca 20 km od Brna. Doporučujeme prohlídku s naší makléřkou paní Jolanou Dostálovou.

Prodej, Byty 2+1, 62,35m2 - Ostrava

cena: 1 149 000 Kč za nemovitost | kraj: Moravskoslezský | okres: Ostrava-město

Nabízíme Vám ke koupi bytovou jednotku o dispozici 2+1 v Ostravě, městské části Zábřeh, na ulici Gerasimovova. Byt orientovaný na jih se nachází v přízemí cihlového bytového domu, který je zateplený a má plastová okna. Bytové jádro je vyzděné, podlahy v bytě jsou zateplené (dřevotřískové desky), v koupelně se nachází podlahové topení. Nemovitost je napojena na elektrorozvod (elektroměr je demontovaný), veřejný vodovod, veřejnou kanalizaci i plynovod. Vytápění bytu i ohřev vody je řešen plynovým kombinovaným kotlem, který je potřeba dokoupit. V roce 2009 byl bytový dům zateplen, proběhla výměna oken a rekonstrukce vstupního prostoru. K bytu náleží sklep o výměře 6,97m2. Výhodou jsou nízké měsíční náklady bytu na platby SVJ, které jsou ve výši 1.893 Kč. V okolí bytu se nachází několik obchodů s potravinami i několik základních a mateřských škol. Nedaleko se také nachází nákupní a zábavní centrum Avion Shopping Park a obchodním dům Ikea. K procházkám je ideální Bělský les vzdálený cca 800m pěší chůzí. Z bytu je velmi dobrá dostupnost do centra města pomocí autobusu a tramvají (cca 15 minut). Doporučujeme prohlídku s naší makléřkou Jolanou Dostálovou.

Byt 3+1, 63m2 - U Věžových domů 2936/4, Most

cena: 11 500 Kč za měsíc | kraj: Ústecký | okres: Most

Nabízíme Vám k pronájmu krásnou bytovou jednotku o dispozici 3+1 s 3 lodžiemi a výměrou 63m2 v Mostě, na ulici U Věžových domů. Bytová jednotka se nachází ve 3.nadzemním podlaží v revitalizovaném panelovém domě s výtahem. Byt je po rekonstrukci – zděné jádro, koupelna, stupačky, podlahy, kuchyň a je volný k okamžitému nastěhování. K využití je moderní kuchyňská linka se zabudovanou plynovou varnou deskou a elektrickou troubou. K bytu náleží sklepní kóje. Výše nájmu je 11.500 Kč (včetně nákladů na bydlení – platby na SVJ, teplá a studená voda, teplo). Elektřinu i plyn si nájemník přepisuje na sebe. Majitel požaduje kauci ve výši 11.500 Kč. Provize pro RK je ve výši 11.500 Kč. K rychlému posouzení Vaší žádosti o nájem Vám pomůže doložení reference od předchozího pronajímatele. Byt se nachází v klidné lokalitě a přitom blízko centra. Nedaleko je k dispozici OC Central Most, množství obchodů s potravinami i školy a školky. Doporučujeme prohlídku s naší makléřkou paní Helenou Hauptmanovou.

1 až 10 z celkových 28 záznamů
Strana 1 z 3   další >>   3