Prodej, Rodinné domy, 961m2 - Velká Chyška

cena: 349 000 Kč za nemovitost | kraj: Vysočina | okres: Pelhřimov

Nabízíme Vám rodinný dům o dispozici 3+1 v obci Velká Chýška. Dům je podsklepený a má jedno nadzemní podlaží, na půdě lze vybudovat další pokoje. Rodinný dům má smíšené zdivo, dřevěná okna a podlahy jsou betonové v kombinaci se dřevem, PVC a keramickou dlažbou. Objekt je vhodný ke kompletní rekonstrukci. Nemovitost je napojená na obecní vodovod, veřejnou kanalizaci a elektrorozvod. Vytápění je ústřední s kotlem na tuhá paliva. U domu je zahrada o výměře 459 m2 a předzahrádka o výměře 502 m2. K domu také náleží stodola a chlívky. V obci naleznete obecní úřad, poštu, školku i obchod s potravinami. Město Pacov je vzdálené 6 km a je zde veškerá občanská vybavenost. Dopravní dostupnost je zajištěna autobusem, vesničkou vede také cyklostezka. Město Pelhřimov je vzdálené 32 km. Vesnička může nabídnou klidné bydlení s přírodními krásami, nablízku se nachází vrch Strážiště s léčivým minerálním pramenem. Vřele doporučuji prohlídku a ráda Vás provedu celým průběhem koupě.

Prodej, Rodinné domy, obec Peč

cena: 649 000 Kč za nemovitost | kraj: Jihočeský | okres: Jindřichův Hradec

Nabízíme Vám k prodeji rodinný dům v obci Peč, okres Jindřichův Hradec. Dům o dispozici 2+1 má jedno nadzemní podlaží a je vhodný ke kompletní rekonstrukci. Objekt má sedlovou střechu s krytinou z pálené tašky, dřevěná okna, podlahy jsou kryté koberci a keramickou dlažbou. Při vchodu do domu se ocitneme na zděné verandě s posezením a dále navazuje chodba ze které se po levé straně dostaneme do obývacího pokoje na který navazuje ložnice a po pravé straně do kuchyně se spíží, ze které vede chodbička do koupelny a na WC. V domě se nachází i technická místnost. Nemovitost je napojena na elektrorozvod, obecní vodovod, veřejnou kanalizaci i plynovod. Aktuálně se nemovitost vytápí lokálně elektrickým přímotopem. U domu je rozlehlá zahrada o výměře 740 m2 kde stojí stodola dřevěná (46,90 m2) a ze smíšeného zdiva (76,20 m2). Obě lze využít jako skladovací prostor. Parkovat lze před bránou či uvnitř na pozemku. Obec je vzdálená 6 km od Dačic, kde je veškerá občanská vybavenost. V obci je dopravní dostupnost zajištěna autobusem, vlaková zastávka je vzdálená 2 km. Obec Peč vyniká svými třemi rybníky a nádhernou okolní krajinou. Lokalita je vhodná jak pro sportovní rekreaci, turistiku tak i relaxaci a houbaření. Doporučujeme prohlídku.

Prodej, Pozemky - zahrady, 893m2 - Bechlín - Předonín

cena: 890 000 Kč za nemovitost | kraj: Ústecký | okres: Litoměřice

Nabízíme Vám k prodeji zahradu se započatou stavbou v klidné části obce Předonín. Na zahradě stojí rozestavěná zděná chata, která bude dispozičně řešena 3+kk. Na stavbu je uděleno stavební povolení a je vypracována projektová dokumentace. Nemovitost je napojena na obecní vodu a elektrorozvod a je zde potřeba vybudovat septik. Chatu lze dokončit podle vlastních představ k rekreaci či trvalému bydlení. U chaty je přistaven krbový gril, prostorná zahrada umožňuje jakékoli využití. Pozemek je vzdálený 4,5 km od Štětí a 10 km od Roudnice nad Labem, kde je veškerá občanská vybavenost. Jedná se o skvělé místo, plné klidu a přírody. Rádi Vám pozemek představíme na prohlídce.

Prodej, Chata, Brno - Bohunice

cena: 2 390 000 Kč za nemovitost | kraj: Jihomoravský | okres: Brno-město

Nabízíme Vám k prodeji rekreační chatu v Brně – Bohunicích. Dům je zděný, zateplený, v prvním nadzemním podlaží má okna dřevěná, ve druhém nadzemním podlaží jsou okna plastová. Chata je o dispozici 4+1 a její podlahy jsou betonové, plovoucí a kryté keramickou dlažbou. Nemovitost je napojena na elektrorozvod. Objekt lze vytápět lokálně pomocí elektrických přímotopů a ohřev vody je zajištěn elektrickým bojlerem. K chatě patří rozlehlá zahrada o výměře 1074 m2 s bazénem a venkovním posezením. Parkovat lze přímo na začátku příjezdové cesty, kde je oplocené parkoviště o délce cca 12m a které je ve vlastnictví Statutárního města Brna nebo na vlastním pozemku o délce cca 20m. Přístup k rodinné rekreaci je dále zajištěn pouze po úzkém chodníčku o délce cca 80 m podél velké zahrady. Brno – Bohunice disponují veškerou občanskou vybaveností. Chata je výborným místem pro relaxaci. Zahrada umožňuje pěstování zeleniny, bylinek i květin. Doporučujeme prohlídku.

Prodej rodinného domu v obci Dražeň

cena: 1 190 000 Kč za nemovitost | kraj: Plzeňský | okres: Plzeň-sever

Nabízíme Vám k prodeji velký rodinný dům o dispozici 5+1 v obci Dražeň, okres Plzeň – sever. Samostatně stojící dům je zděný, má jedno nadzemní podlaží a obytné podkroví. Objekt má dvojitá dřevěná okna a je vhodný k rekonstrukci. Nemovitost je napojena na elektrorozvod, obecní vodovod i plynovod, odpady jsou svedeny do jímky. Dům lze vytápět lokálně kamny na tuhá paliva a topidly WAF, ohřev vody zajišťuje průtokový ohřívač. U domu je mírně svažitá zahrada na které se nalézají dvě kůlny a studna s užitkovou vodou. Parkovat lze na vlastním pozemku či na veřejné komunikaci před domem. Obec Dražeň je vzdálená 6 km od obce Dolní Bělá, kde najdeme zdravotnická zařízení, školku i školu, obchod s potravinami či poštu. Obec Plasy je vzdálená 9,5 km a je zde veškerá občanská vybavenost i kulturní vyžití. Jedná se o prodej v insolvenčním řízení, doporučujeme prohlídku.

Prodej, Byty 2+1, 56 m2 - Hospříz

cena: 849 000 Kč za nemovitost | kraj: Jihočeský | okres: Jindřichův Hradec

Nabízíme Vám k prodeji bytovou jednotku vhodnou k okamžitému nastěhování o dispozici 2+1 v Hospřízi. Bytový dům je zděný, samostatně stojící, má plastová okna a je napojený na elektrorozvod, veřejný vodovod a veřejnou kanalizaci. Bytová jednotka se nachází v podkroví a její podlahy jsou kryté linem a keramickou dlažbou. Byt je vytápěn lokálně elektrickými přímotopy a ohřev vody zajišťuje elektrický bojler. Parkovat lze na veřejné komunikaci před domem. V Hospřízi najdeme obecní úřad s knihovnou a 2 min od bytu je školka. Poštu a obchod s potravinami nalezneme ve 2 km vzdáleném Blažejově. Jindřichův Hradec je vzdálený 7 km od obce a je zde veškerá občanská vybavenost, především škola. Ve městě je i veškeré kulturní vyžití. Vřele doporučujeme prohlídku.

Prodej, Byty 2+kk, 47m2 - Prostějov - Krasice

cena: 1 750 000 Kč za nemovitost | kraj: Olomoucký | okres: Prostějov

Nabízíme Vám k prodeji krásný byt o dispozici 2+kk v Prostějově, městské části Krasice. Byt je ihned volný a nachází se v novostavbě v 5.NP. Bytový dům je zateplený a má plastová okna. Bytová jednotka má zděné jádro a její podlahy jsou kryté plovoucí podlahou a keramickou dlažbou. Z obou pokojů je vstup na balkon o velikosti 6 m2. Nemovitost je napojena na elektrorozvod, veřejný vodovod a veřejnou kanalizaci. Topení je ústřední dálkové a ohřev vody centrální. V domě lze využít kolárnu i kočárkárnu. V blízkosti bytu se nachází mateřská škola a základní škola. Nedaleko je také obchodní pasáž a supermarket. U bytu jsou dvě autobusové zastávky, díky čemuž je centrum města velmi dobře dostupné. V okolí lze využít pro krásné procházky Krasický rybník a pro zábavu např. Aquapark Koupelky. Doporučujeme prohlídku s naší makléřkou.

Prodej, Pozemek pro Bydlení, 850m2 - Kostelec u Stříbra

cena: 2 390 000 Kč za nemovitost | kraj: Plzeňský | okres: Tachov

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji stavební pozemek se započatou stavbu rodinného domu o rozloze 298 m2 včetně garáže. Jedná se o jednopodlažní dům s využitelným podkrovím a prostornou garáží. V přízemí lze vybudovat kuchyni s kuchyňským koutem a obývacím pokojem dohromady, koupelnu se záchodem a může zde být technická místnost. V patře lze zbudovat 3 pokoje a koupelnu se záchodem. Dům má hotovou střechu a vsazená plastová okna. Stavba se nachází na pozemku o celkové rozloze 850 m2. V obci naleznete obecní úřad, poštu, mateřskou školu, knihovnu, obchod se smíšeným zbožím a Kosteleckou hospůdku. Blízko nemovitosti se nalézá Meditační zahrada. Doprava je zajištěna autobusovou dopravou, do Kladrub vzdálených 9 km jezdí školní autobus. Cca 1,5 km od Kostelce se v Alfrédově nachází Wellnes resort s golfovým hřištěm a můžete zde navštívit i Zámek Alfrédov. Okolí je bohaté na cyklistické výlety. 3 km od obce je nájezd na dálnici D5 + mnoho pracovních míst v 3 km vzdálené průmyslové zóně.

Prodej, Zemědělská půda, 4311 m2 - Velký Týnec

cena: 463 Kč za m² | kraj: Olomoucký | okres: Olomouc

Nabízíme Vám k prodeji dvě parcely o celkové výměře 4.311 m2 v obci Velký Týnec. Obě parcely jsou evidované jako orná půda, nicméně parcela č. 1734/2 (2.444 m2) je v územním plánu zahrnuta do zastavitelné plochy a je zde možno postavit přízemní budovu do max. výšky 5 m a na zastavěné ploše max. 16 m2. Místo je tedy vhodné ke stavbě malé chatičky a zbývající část pozemku lze využít k zahradničení. Parcela č. 1730/20 o výměře 1.867 m2 je vhodná k hospodaření a je na ní uzavřena pachtovní smlouva se společností AGRA Velký Týnec, a.s. Velký Týnec se nachází nedaleko Olomouce (do 15 minut) a jedná se o krásnou a klidnou lokalitu. V obci se nachází pošta i obchod a je do ní velmi dobré autobusové spojení z Olomouce. Rádi Vám zodpovíme více informací a pozemek představíme na prohlídce.

Prodej, Zemědělská půda, 4127 m2 - Velký Týnec

cena: 54 Kč za m² | kraj: Olomoucký | okres: Olomouc

Nabízíme Vám k prodeji parcelu orné půdy o výměře 4127 m2 nedaleko Olomouce v obci Velký Týnec. Pozemek je vhodný k rostlinné či zemědělské výrobě nebo jako investice. Na pozemku je uzavřena nájemní smlouva se společnosti AGRA Velký Týnec, a.s. Pro více informací nás kontaktujte, rádi Vám pozemek představíme.

1 až 10 z celkových 45 záznamů
Strana 1 z 5   další >>   3   5