FINELINKA ZDARMA

800 042 041

Jolana Dostálová
773 300 181
jolana.dostalova@finereality.cz

Prodej, Rodinné domy, 111 m2 - Habrovany, okr. Vyškov

cena: 1 849 000 Kč za nemovitost | kraj: Jihomoravský | okres: Vyškov

Nabízíme Vám v insolvenčním prodeji rodinný dům o dispozici 3+1, v obci Habrovany. Dům je zděný, s jedním nadzemním podlažím a půdou, situován jako rohový. Má dřevěná kastlová okna, podlahy jsou kryté keramickou dlažbou. Koupelna s vanou a splachovací WC jsou umístěny odděleně. Nemovitost je napojena na elektrorozvod, veřejný vodovod a plynové vedení. Dům lze vytápět plynovým kotlem, popř. kamny na tuhá paliva. Ohřev vody zajišťuje elektrický bojler. K domku přiléhá veranda s posezením a zahrada o výměře 318 m2. Parkování je možné na vlastním pozemku. Obec Habrovany leží v oblasti Drahanské vrchoviny, vzdálená 12 km od Vyškova, 10 km od Slavkova. V obci se nachází obecní úřad, škola, školka a obchod. Dopravní dostupnost je zajištěna autobusem. Dominantou této turistické a rekreační oblasti je Zámek Habrovany. Vřele doporučujeme prohlídku.

Vendulka Dolejší
773 300 172
vendulka.dolejsi@finereality.cz

Prodej, Rodinné domy, Březnice

cena: 1 450 000 Kč za nemovitost | kraj: Středočeský | okres: Příbram

Nabízíme Vám k prodeji rodinný dům o dispozici 5+1 v Březnici, okr. Příbram. Řadový dům je zděný, má sedlovou střechu krytou eternitovými šablonami, dvě nadzemní podlaží a náleží k němu garáž a výměnek. Dům má plastová okna a jeho podlahy jsou kryté linem a keramickou dlažbou. Nemovitost je napojena na elektrorozvod, veřejný vodovod i kanalizaci, objekt lze vytápět ústředním topením s elektrokotlem a elektrickými přímotopy. V roce 2007 proběhla modernizace koupelny a WC, rekonstrukce kuchyně, zateplení podkroví, výměna oken, nové rozvody sítí a v roce 2011 bylo přistaveno zádveří. Parkovat lze ve vlastní garáži či na veřejné komunikaci před domem. Dům se nachází v jižní historické části centra města Březnice. V blízkosti je obchod, pošta i městský úřad, škola je vzdálená 800 m. Březnice je nádherné město v krásné přírodě, blízko domu se rozkládá anglický prak o 20 ha s Březnickým zámkem. Doporučujeme prohlídku.

Vendulka Dolejší
773 300 172
vendulka.dolejsi@finereality.cz

Prodej, Byty 2+1, 54 m2 - Netolice

cena: 780 000 Kč za nemovitost | kraj: Jihočeský | okres: Prachatice

Nabízíme Vám k prodeji bytovou jednotku o dispozici 2+1 v Netolicích, okr. Prachatice. Samostatně stojící bytový dům je zděný, zateplený a má čtyři nadzemní podlaží, přičemž v 1.NP se nacházejí sklepy. Nemovitost je napojená na elektrorozvod, obecní vodovod a veřejnou kanalizaci. Bytová jednotka má zděné jádro, plastová okna, podlahy jsou dřevěné a kryté keramickou dlažbou. Ohřev vody zajišťuje elektrický bojler. K bytové jednotce náleží balkón i sklepní kóje o výměře 9,67 m2. Parkovat lze na veřejné komunikaci před domem. V blízkosti bytu se nachází škola, obchod s potravinami i lékárna a centrum města je vzdálené 500 m. V okolí lze pro nádherné procházky využít archeopark či místní rybníky. České Budějovice jsou vzdálené 26 km, Prachatice 20 km a Vodňany 17 km. Doporučujeme prohlídku.

Vendulka Dolejší
773 300 172
vendulka.dolejsi@finereality.cz

Pronájem, Byty 1+1, 42 m2 - Kaplice

cena: 8 700 Kč za měsíc | kraj: Jihočeský | okres: Český Krumlov

Nabízíme Vám k pronájmu bytovou jednotku o dispozici 1+1 v obci Kaplice, okr. Český Krumlov. Byt se nachází v zatepleném panelovém domě ve třetím nadzemním podlaží z devíti. Bytová jednotka má dřevěná okna a podlahy plovoucí laminátové a z keramické dlažby. Nemovitost je napojena na elektrorozvod, veřejnou kanalizaci, veřejný vodovod a teplovod, ohřev vody je centrální. K nemovitosti náleží sklep o výměře 1,90 m2. Výše nájmu 8.700 Kč je bez záloh na elektřinu. V blízkosti bytu je školka, obchod s potravinami i autobusová zastávka. Centrum města je vzdálené 1,3 km. Sídliště je obklopené zelení a k procházkám lze využít 300 m vzdálený rybník Pentle či 6 km vzdálený Přírodní park Soběnovská vrchovina. Český Krumlov je vzdálený 18 km. Doporučujeme prohlídku.

Vendula Mestlová
773 300 127
vendula.mestlova@finereality.cz

Prodej rodinného domu v obci Dražeň

cena: 1 250 000 Kč za nemovitost | kraj: Plzeňský | okres: Plzeň-sever

Nabízíme Vám k prodeji velký rodinný dům o dispozici 5+1 v obci Dražeň, okres Plzeň – sever. Samostatně stojící dům je zděný, má jedno nadzemní podlaží a obytné podkroví. Objekt má dvojitá dřevěná okna a je vhodný k rekonstrukci. Nemovitost je napojena na elektrorozvod, obecní vodovod i plynovod, odpady jsou svedeny do jímky. Dům lze vytápět lokálně kamny na tuhá paliva a topidly WAF, ohřev vody zajišťuje průtokový ohřívač. U domu je mírně svažitá zahrada na které se nalézají dvě kůlny a studna s užitkovou vodou. Parkovat lze na vlastním pozemku či na veřejné komunikaci před domem. Obec Dražeň je vzdálená 6 km od obce Dolní Bělá, kde najdeme zdravotnická zařízení, školku i školu, obchod s potravinami či poštu. Obec Plasy je vzdálená 9,5 km a je zde veškerá občanská vybavenost i kulturní vyžití. Jedná se o prodej v insolvenčním řízení, doporučujeme prohlídku.

Vendula Mestlová
773 300 127
vendula.mestlova@finereality.cz

Prodej, Byty 2+1, 56 m2 - Hospříz

cena: 1 090 000 Kč za nemovitost | kraj: Jihočeský | okres: Jindřichův Hradec

Nabízíme Vám k prodeji bytovou jednotku o dispozici 2+1 v Hospřízi. Bytový dům je zděný, samostatně stojící, má plastová okna a je napojený na elektrorozvod, veřejný vodovod a veřejnou kanalizaci. Bytová jednotka se nachází v podkroví a její podlahy jsou kryté linem a keramickou dlažbou. Byt je vytápěn lokálně elektrickými přímotopy a ohřev vody zajišťuje elektrický bojler. Parkovat lze na veřejné komunikaci před domem. V Hospřízi najdeme obecní úřad s knihovnou a 2 min od bytu je školka. Poštu a obchod s potravinami nalezneme ve 2 km vzdáleném Blažejově. Jindřichův Hradec je vzdálený 7 km od obce a je zde veškerá občanská vybavenost, především škola. Ve městě je i veškeré kulturní vyžití. Vřele doporučujeme prohlídku.

Vendulka Dolejší
773 300 172
vendulka.dolejsi@finereality.cz

Prodej, Byty 1+1, 42 m2 - Kaplice

cena: 1 190 000 Kč za nemovitost | kraj: Jihočeský | okres: Český Krumlov

Nabízíme Vám k prodeji bytovou jednotku o dispozici 1+1 v obci Kaplice, okr. Český Krumlov. Byt se nachází v zatepleném panelovém domě ve třetím nadzemním podlaží z devíti. Bytová jednotka má dřevěná okna a podlahy plovoucí laminátové a z keramické dlažby. Nemovitost je napojena na elektrorozvod, veřejnou kanalizaci, veřejný vodovod a teplovod, ohřev vody je centrální. K nemovitosti náleží sklep o výměře 1,90 m2. V blízkosti bytu je školka, obchod s potravinami i autobusová zastávka. Centrum města je vzdálené 1,3 km. Sídliště je obklopené zelení a k procházkám lze využít 300 m vzdálený rybník Pentle či 6 km vzdálený Přírodní park Soběnovská vrchovina. Český Krumlov je vzdálený 18 km. Doporučujeme prohlídku.

Jolana Dostálová
773 300 181
jolana.dostalova@finereality.cz

Prodej, Byty 2+kk, 47m2 - Prostějov - Krasice

cena: 1 990 000 Kč za nemovitost | kraj: Olomoucký | okres: Prostějov

Nabízíme Vám k prodeji krásný byt o dispozici 2+kk v Prostějově, městské části Krasice. Byt je ihned volný a nachází se v novostavbě v 5.NP. Bytový dům je zateplený a má plastová okna. Bytová jednotka má zděné jádro a její podlahy jsou kryté plovoucí podlahou a keramickou dlažbou. Z obou pokojů je vstup na balkon o velikosti 6 m2. Nemovitost je napojena na elektrorozvod, veřejný vodovod a veřejnou kanalizaci. Topení je ústřední dálkové a ohřev vody centrální. V domě lze využít kolárnu i kočárkárnu. V blízkosti bytu se nachází mateřská škola a základní škola. Nedaleko je také obchodní pasáž a supermarket. U bytu jsou dvě autobusové zastávky, díky čemuž je centrum města velmi dobře dostupné. V okolí lze využít pro krásné procházky Krasický rybník a pro zábavu např. Aquapark Koupelky. Doporučujeme prohlídku s naší makléřkou.

Vendulka Dolejší
773 300 172
vendulka.dolejsi@finereality.cz

Prodej, Byty 2+1, 45m2 - Semily - Podmoklice

cena: 650 000 Kč za nemovitost | kraj: Liberecký | okres: Semily

Nabízíme Vám k prodeji bytovou jednotku o dispozici 2+1 v Semilech, městské části Podmoklice. Byt se nachází v panelovém domě, kde lze ze společných prostor využít kolárnu i kočárkárnu a k bytové jednotce náleží i sklep. Bytová jednotka má zděné jádro, dřevěná okna, podlahy jsou kryté PVC, plovoucí podlahou a keramickou dlažbou. Nemovitost je napojena na elektrorozvod, veřejný vodovod, veřejnou kanalizaci i plynovod. Vytápění bytu je ústřední dálkové, ohřev vody centrální. Parkovat lze na veřejné komunikaci před domem. V blízkosti bytu se nachází síť obchodů, lékárna i mateřská škola, cca 7 min je vzdálené autobusové nádraží i vlaková zastávka. Centrum města je od bytu 900 m daleko. V okolí lze navštívit Park ostrov s dětským hřištěm či Riegrovu stezku. Vřele doporučujeme prohlídku.

Jolana Dostálová
773 300 181
jolana.dostalova@finereality.cz

Prodej, Rodinné domy, Hlušovice

cena: 4 350 000 Kč za nemovitost | kraj: Olomoucký | okres: Olomouc

Nabízíme Vám k prodeji krásnou novostavbu o dispozici 4+kk v malebné obci Hlušovice, nedaleko Olomouce. Dům se nachází v řadové zástavbě, je zděný, má sedlovou střechu s pálenou taškou a v roce 2008 byl dům zateplen. Na nemovitosti jsou plastová okna, podlahy jsou kryté plovoucí podlahou a keramickou dlažbou. Objekt je napojen na elektrorozvod a veřejnou kanalizaci, voda je navedena ze studny (rozvody jsou plastové) a ohřev vody je zajištěn elektrickým bojlerem. Dům lze vytápět ústředním topením s elektrokotlem či lokálně krbovými kamny. U domu je velmi hezká zahrada s posezením pod pergolou a vlastní kůlnou. Zveme Vás na prohlídku nádherného bydlení v klidné lokalitě blízko Olomouce, obec je vzdálená pouze 15 minut a doprava je zajištěna železnicí. V Hlušovicích se nachází obecní úřad, školka a obchod s potravinami. Kolem Trusovického potoka vede krásná cyklostezka vhodná i pro procházky.

1 až 10 z celkových 52 záznamů
Strana 1 z 6   další >>   3   6